banner85

banner71

banner84

Öğe: Doğru karar vermişiz

AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı olan Abdullah Öğe, kendisine verilen destekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Seçim çalışmaları sırasında çok mutlu olduğum bir tabloyla karşılaştım. Öncelikle AK Parti’nin bir üyesi olmak, bu partiden aday adayı olmak bizi çok mutlu etti ve çok gurur duyduğumuz bir çalışmanın içine girdik. Sahada dolaşıyoruz, teşkilatları dolaştık. İlçe Başkanlarımızı ziyaret ediyoruz. İl Teşkilatımızı ziyaret ettiğimizde oradaki atmosfer bize doğru kararı verdiğimizi bir kez daha kanıtladı.” dedi.

Gündem 03.05.2018, 18:04
Öğe: Doğru karar vermişiz

Kapaklı Bakış - Geçtiğimiz Cuma günü yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğü AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri için AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adaylığını açıklayan Abdullah Öğe, Bakış Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Aldığı adaylık kararının nedenlerini açıklayan Öğe, “Ülkem, milletim, bölgemiz ve Tekirdağ’ımıza nasıl daha iyi hizmet edebiliriz bunu düşündük. Hangi kulvarda bize görev verilirse en iyi hizmet etme gayretiyle yola çıktık. Partimizin tüm kademelerinde hizmet veren diğer arkadaşlarımız gibi bende ülkemize, milletimize hizmet etmek için bu yola çıktık.” dedi.

“ÇOK DUYGULANDIM”

Aday adaylığını açıklamasının ardından ilçeye girişi sırasında kendisini yüzlerce araçlık konvoy ile karşılayan herkese çok teşekkür ettiğini belirten Öğe, “Öncelikle oraya kadar gelen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Aslında benim için bir sürpriz oldu. Böyle bir karşılamadan son anda haberim oldu. Bizim Çerkezköy’de teşkilatımızın yapmış olduğu bu karşılamada Çerkezköy’e onlarla birlikte gelmemiz bizi ziyadesiyle mutlu etti. Bizler illa bir makama gelmek değil, böyle düşünceli dava arkadaşlarımızın olmasını görmek dahi bize yeter. Ben böyle bir yolda o gün orada dava arkadaşlarımla birlikte olmaktan çok duygulandım ve demek ki doğru karar vermişiz diye düşündüm. Aday olmasak da Milletvekili olmasak da insanların, teşkilatların böyle bir beklentisi olduğuna böyle bir ihtiyacı olduğunu görmek ve buna da bu şekilde cevap verebilmek bizi ziyadesiyle mutlu etti. Doğru karar vermişiz diye düşünüyorum. İnşallah hayırlısı olur.” dedi.

“REKORLAR YAŞANIYOR”

Aday adaylık başvuru süresinin bittiğini belirten Öğe, “Tekirdağ’da da yoğun bir aday adayı listesi var.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Tekirdağ’da da AK Parti aday adaylığı başvurularında da rekorlar yaşanıyor. Pazar günü aslında son gündü, sonrasında ise Çarşamba gününe kadar uzatılmıştı. AK Partiye 7 bin 220 aday adayı başvurusu yapıldı. Bu bir rekor. AK Parti her zaman olduğu gibi kendi rekorlarını kırarak egale ediyor. Bu AK Partinin Milletin partisi olduğunun bir göstergesidir. Cumhuriyet Halk Partisinde yanılmıyorsam parlamentodaki koltuk sayısı kadar başvuru olmamış, bu partinin kendisi dahi bu kadar Milletvekili çıkaramayacağına inanıyor. Bizim partimiz bu konuda her zaman dinamik olmuştur. Bu tür başvurularda AK Parti hep rekorlar kırmıştır. Aynı sandıklarda olduğu gibi. Partimizde bir heyecan bir hava oluştu. İnanın Tekirdağ İl başkanlığımız tıklım tıklım doluyor. Aday adayları beraberinde destekçileri geliyor ve büyük bir yoğunluk yaşanıyor. AK Partimizde Cumhurbaşkanımızın kurduğu bu partide zaten sürekli dinamik olan seçim olmasa dahi sürekli bir çalışması olan, her zaman sahada olan bir partidir. 24 Haziran seçimlerinde teşkilatlarda büyük bir yoğunluk yaşanıyor ve bu bizi çok mutlu ediyor. Dava arkadaşlarımızla partililerimizle bir arada oluyoruz. Bütün aday adayı kardeşlerimizle birlikte oluyoruz. Hepimizin bir geçmişi ve hikayesi var. AK Partide bu yoğunluklar bu aday adaylığı başvurularındaki çokluk bizim partimize olan ilgiyi gösteriyor. Bizde bundan ziyadesiyle memnun oluyoruz. “ifadelerine yer verdi.

TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILACAK

Cumartesi günü temayül yoklaması yapılacağını hatırlatan Öğe, “Öncelikle Cumartesi günü Tekirdağ’ımızda tüm ilçe teşkilatlarımız, ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle başkanları ve meclis üyelerimizin katılacağı, aday adayları içerisinden kendilerinin uygun gördüğü bu işi yapabileceğini düşündükleri aday adayları içerisinden isimleri temayülde yazarak orada oy kullanacaklar. Bu aday adayları arasından arkadaşların seçimi konusunda teşkilatlar, liyakatli, sadakatli, ehliyetli insanları seçmek için gayret göstereceklerdir. Bizim bu temayül yoklamalarımız karar aşamasında genel merkezlerimiz açısından çok önemli. Çünkü bizler teşkilatların, seçmenin bu partiye gönül vermiş milletin görüşlerini çok önemsiyoruz. Biz milletin partisiyiz. Bu vesileyle buradaki taban yoklamaları bizim partimizin de anket çalışmaları ve saha çalışmalarına çok önem veren bir partinin temayül yoklamasında da bunları bir nevi fizibilite edip doğru sonuçlar almak için elinden gelen gayreti yapıyor. Cumartesi günü teşkilatlar orada aday adaylığı tercihlerini kullanacaklar. Sonrasında genel merkezden gelen bir yetkili o oyları mühürlü olarak genel merkeze götürecek. Orada değerlendirmesini yapacaklar ve bu sürecin önemli bir ayağı olan durumu ortaya koyacaklar.” dedi.

“BİZİM ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZI, REİSİMİZİ BAŞKAN YAPMAKTIR”

Yaklaşık 4 yıl AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevinde bulunduğunu belirten Öğe, “Elimizden geldiği kadar AK Partiye yakışır, Cumhurbaşkanımıza yakışır, liyakatli, itibarlı, kurumsal bir teşkilat oluşturma gayretinde bulunduk. 2 kongreyle, ilkinde 2 listenin olduğu 5. Olağan Kongre ve 6. Olağan Kongreyle göreve geldik. Cuma günü itibariyle görevimizden istifa ederek, yeni bir görev için yola çıktık. Bu süreçte ilçe teşkilatlarını ziyarette bulunduk ve gittiğimiz her yerde hep şu mesajı verdik:  Bizim öncelikli hedefimiz kimin milletvekili olacağı değil, bu seçimlerde bizim öncelikli hedefimiz Cumhurbaşkanımızı, reisimizi başkan yapmaktır. Kim milletvekili olacaksa olacak bunun kararını teşkilatlar en iyi şekilde verecektir. Ancak bizim en önemli hedefimiz Cumhur ittifakının adayı olan, milletin milli ve manevi değerlerine sahip çıkan Recep Tayip Erdoğan’ı başkan yapmak için uğraşacağız. Sonrasında ise Tekirdağ’ımızda milletvekili sayımızı en yüksek şekilde çıkartarak, Milletvekili seçimlerinde de en liyakatli insanları mecliste milletvekili olarak görevlendirmektir.

Bir diğer husus ise 30 Mart yerel seçimleri teşkilatımız bütün heyecanıyla biz hep birlikte AK Parti teşkilatları üyesinden İlçe, İl Başkanına kadar Tekirdağ’da öncelikle Büyükşehir’i sonrasında ise ilçeleri AK Parti belediyeciliğine kavuşturmalıyız. İnşallah AK Parti belediyeciliğini AK Parti bayrağını, belediyelerin çatısına dikeceğiz. Çünkü Tekirdağ artık AK Parti belediyeciliğini AK Parti hizmetlerini istiyor ve özlüyor. Bu sayede Tekirdağ hak ettiği hizmeti alarak daha güzel olacak.” açıklamalarında bulundu.

“VATANDAŞIMIZA HİZMET BORCUMUZ VAR”

Seçim çalışmalarını devam ettiğini sözlerine ekleyen Öğe, “Seçim çalışmaları sırasında çok mutlu olduğum bir tabloyla karşılaştım. Öncelikle AK Parti’nin bir üyesi olmak bu partiden aday adayı olmak bizi çok mutlu etti ve çok gurur duyduğumuz bir çalışmanın içine girdik. Sahada dolaşıyoruz, teşkilatları dolaştık. İlçe Başkanlarımızı ziyaret ediyoruz. İl Teşkilatımızı ziyaret ettiğimizde oradaki atmosfer bize doğru kararı verdiğimizi bir kez daha kanıtladı. Bu atmosferi görüp de daha az çalışmak mümkün değil. Daha çok çalışacağız. İnsanımızın beklentisi var ve bunun karşılığını getirmek gerekiyor. Çünkü bizim vatandaşımıza hizmet borcumuz var. Bunu yapmak bizim boynumuzun borcudur ve biz buna bir vebal olarak bakıyoruz. Bu vebalin altından kalkabilmek için üzerimize düşen hizmet görevini en iyi şekilde yerine getirmemiz gerektiğine inanıyorum. İlçelerimizi dolaştık, ilçe teşkilatlarımızı dolaştık, nezaket ziyaretlerinde bulunduk, inanın çok heyecanla ve dikkatli bir şekilde dinleyerek onlarla aile ortamında bir nevi hasbihal etme fırsatı bulduk. Bütün ilçeleri Şarköy’den Saray’a kadar inanın Tekirdağ’ın her ilçesinin hizmete ihtiyacı var. Bundan önceki dönemlerdeki milletvekillerimizin yaptığı hizmetlerin üzerine daha iyi hizmetler koyarak devam etmesi gerektiğine herkesin inancı var. Çok güzel atmosferle karşılaştık, çok memnun olduk. Bu bize bir nevi tempoyu arttırmamız için motivasyon kazandırdı. Partimiz çok dinamik bir parti, devamlı sahada olan bir parti. Vatandaşıyla, milletiyle ve teşkilatıyla olan bir parti gittiğimiz yerlerde teşkilat mensupları ve insanlarımızla bir arada olmak bizi çok mutlu etti enerjimize enerji kattı diyebilirim.” diye konuştu.

Kaynak: Kapaklı Bakış
Yorumlar (0)
banner80
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:52
Güneş 08:21
Öğle 13:27
İkindi 16:00
Akşam 18:23
Yatsı 19:47
banner81
açık
banner82
banner83
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 20 44
2. Galatasaray 20 39
3. Fenerbahçe 19 39
4. Gaziantep FK 20 35
5. Trabzonspor 20 33
6. Hatayspor 20 32
7. Alanyaspor 19 31
8. Karagümrük 20 30
9. Malatyaspor 20 27
10. Antalyaspor 20 26
11. Göztepe 20 25
12. Rizespor 20 25
13. Sivasspor 19 24
14. Başakşehir 20 24
15. Konyaspor 20 23
16. Kasımpaşa 19 22
17. Kayserispor 19 19
18. Gençlerbirliği 20 19
19. Ankaragücü 19 18
20. Erzurumspor 20 17
21. Denizlispor 20 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 18 38
2. Samsunspor 18 36
3. İstanbulspor 17 34
4. Altay 18 32
5. Adana Demirspor 18 31
6. Ankara Keçiörengücü 18 31
7. Bursaspor 18 30
8. Tuzlaspor 18 30
9. Altınordu 17 28
10. Bandırmaspor 18 27
11. Adanaspor 17 21
12. Ümraniye 18 20
13. Boluspor 18 19
14. Akhisar Bld.Spor 18 16
15. Menemen Belediyespor 17 16
16. Balıkesirspor 18 16
17. Ankaraspor 18 10
18. Eskişehirspor 18 4
Takımlar O P
1. M. United 19 40
2. Man City 18 38
3. Leicester City 19 38
4. Liverpool 19 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. West Ham 19 32
8. Aston Villa 17 29
9. Chelsea 19 29
10. Southampton 18 29
11. Arsenal 19 27
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Burnley 18 19
16. Newcastle 19 19
17. Brighton 19 17
18. Fulham 18 12
19. West Bromwich 19 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 17 44
2. Real Madrid 19 40
3. Barcelona 19 37
4. Sevilla 19 36
5. Villarreal 20 34
6. Real Sociedad 20 31
7. Granada 20 28
8. Real Betis 20 27
9. Celta de Vigo 20 24
10. Cádiz 20 24
11. Levante 19 23
12. Getafe 18 23
13. Athletic Bilbao 18 21
14. Valencia 19 20
15. Eibar 20 20
16. Real Valladolid 20 20
17. Osasuna 20 19
18. Deportivo Alaves 20 18
19. Elche 18 17
20. Huesca 20 13

Gelişmelerden Haberdar Olun

@