banner85

banner84

Kandemir, Kapaklı’da partililerle buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Kapaklı’da partililerle buluştu. Kandemir, seçimlerde elde ettikleri başarıdan dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ile AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel ve ekibini tebrik etti. AK Parti’nin belediyecilik anlayışının Kapaklı’da sokak sokak, hane hane insanların hissedeceğine inandığını ifade eden Kandemir kongre öncesi partililere birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Gündem 17.10.2019, 15:21 17.10.2019, 18:01 Bakış Haber Merkezi
Kandemir, Kapaklı’da partililerle buluştu
banner44

Kapaklı Bakış - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Kapaklı İlçe Başkanlığı tarafından İsmetpaşa Mahallesinde bir otelde düzenlenen kahvaltı programında partililerle bir araya geldi. Kahvaltıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel, diğer ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
“KAPAKLI’YA HOŞ GELDİNİZ”
Kahvaltının ardından ilk konuşmayı AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel gerçekleştirdi. Üçel selamlama konuşmasının ardından şu ifadeleri kullandı:

31 Mart seçimlerinin haklı gururuyla Teşkilat Başkanımız ve 11 ilçe başkanımızla toplanmış bulunmaktayız. 9 Ocak’ta size bir söz verdik ve sözümüzü tuttuk. Seçimlere çalışırken de bir slogan üretmiştik “Lider İlçe Kapaklı”. Bugün yapmış olduğunuz ziyaret bizim için çok anlamlı. İnşallah bundan sonra da çalışmalarımızla lider ilçe Kapaklı olacağız. Bunun sözünü veriyoruz. Kapaklı’ya hoş geldiniz diyorum.
“AK PARTİ BAYRAĞINI KAPAKLI BELEDİYESİ’NDEN İNDİRMEYECEĞİZ”
Üçel’in ardından konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ise konuşmasında, “Kapaklımıza hepiniz hoş geldiniz. İlçe başkanımızın ifade ettiği gibi Tekirdağ 11 ilçeden oluşuyor ve 11 ilçe arasında tüm seçimlerde lider ilçe olarak başarılara imza atmış bir ilçeyiz. 31 Mart’ta 7 dönemdir farklı partilerde kalmış olan bir belediyeyi sekizinci dönemde AK Parti ile yüzde 54 gibi bir oy başarısıyla tanıştırmış olmanın haklı gururunu yaşadık. 6 ayı tamamladık. Kısıtlı imkanlarımızla sınırsız hizmetler yapmaya, vatandaşımızı bizden beklediği ak belediyecilikle tanıştırmaya gayret ediyoruz. Bu anlamda sahada vatandaşımıza söz verdiğimiz gibi teşkilatımızla beraber gece gündüz hizmetinde olacağımızın sözünü verdik. Belediye kapısının tüm vatandaşlarımıza açık olacağını ifade ettik. Ayrım yapmadan herkesin belediye başkanı olacağımızı ve Kapaklı’da yaşayan 120 bin kişiye hizmet edeceğimizi ifade ettik. Bu bağlamda meclis üyelerimizle, başkan yardımcılarımızla elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. 6 ay içerisinde 8 defa Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Bakanlıklara taleplerimizi iletiyoruz. İnşallah Kapaklı’da bu kalan dört buçuk yıl içerisinde farkımızı ortaya koyacağız. AK Parti bayrağını Kapaklı Belediyesi’nden indirmeyeceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.


“BATI, TÜRKİYE’NİN BU COĞRAFYADAKİ GÜCÜNÜ GÖRMÜŞ OLACAK”
Çetin’in ardından kürsüye konuşmalarını yapmak üzere AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan geldi. Özcan konuşmasında, “AK Parti İl Başkanlığı olarak yeni yönetimimizle 5 buçuk aydır büyük bir gayret ve heyecanla mücadele ediyoruz. Sanki seçim varmış gibi gayret etmek için birbirimize söz verdik. İl istişare kurullarını gerçekleştirdik. Türkiye’de Tekirdağ en iyi oy oranını artıran il oldu. Yüzde 37’de yüzde 44’e çıkarmış olduk. Üç ilçe belediyesini kazanmış olduk. Allah izin verirse diğer ilçelerimizde ve büyükşehirde de bu başarıyı elde etmek istiyoruz. Türkiye’nin gündemini çok iyi takip ediyoruz. Barış Pınarı Harekatı’nda Mehmetçiğimiz kahramanlık sergiliyor. Elbette büyük başarıya imza atarak memleketlerine dönecekler. Ayaklarına taş değmesin. Büyük ve güçlü Türkiye bu coğrafyada çok kısa bir süre içerisinde kendi rüştünü ispat edecek. Batı, Türkiye’nin bu coğrafyadaki gücünü görmüş olacak. Bizler de kapımızın önünü iyi süpüreceğiz. Çok iyi çalışacağız. İnşallah Rabbimiz el birliğiyle bu başarıya ulaşmamızı nasip eder.” dedi.
“ÇALIŞMAK VE ÇABALAMAK ZORUNDAYIZ”
Kapaklı’ya gelen AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ise konuşmasında, “Mustafa Köse’ye vekalet, başkanıma da eşlik etmek için sizlerle birlikte oldum. Bölgeden sorumlu arkadaşımız Mustafa Köse ufak bir sağlık problemi nedeniyle aramızda olamadı. Mustafa Köse milletvekilimiz sizlere selamını getirdim. Son dönemde almış olduğunuz üstün başarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. 11 ilçeden ilk üçe girmek, üç ilçe içerisinde de birinci olmak çok önemli bir şey. Dünya ve Türkiye çok önemli bir süreçten geçiyor. Sosyal, ekonomik ve siyasal açıdan hararetli günlerin yaşandığı günlerden geçiyoruz. Böylesine bir dönemde hepimizin omzuna düşen yük de çok ağırlaşıyor. Bu dönemdeki sorumluluğumuz sadece bir sadece siyasal bir sorumluluk değil aynı zamanda tarihsel bir sorumluluktur. Bu sorumluluğun farkında olarak bizler teyakkuz halinde olmak zorundayız. Çalışmak ve çabalamak zorundayız. Görüyorum ki Kapaklı teşkilatı buna hazır.” ifadelerini kullandı.
ÇETİN VE ÜÇEL’İ TEBRİK ETTİ
Programda son konuşmayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir gerçekleştirdi. Partilileri selamlayarak konuşmasına başlayan Kandemir, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel ve ekibini tebrik etti. AK Parti’nin belediyecilik anlayışının Kapaklı’da sokak sokak, hane hane insanların hissedeceğine inandığını ifade eden Kandemir, “Değerli başkanımızın gayretiyle, ilçe başkanımızın ve ekibinin saha hakimiyetiyle Kapaklı tercihinin ne kadar doğru bir tercih olduğunu hissedecek. Tekirdağ hamdolsun Türkiye’de müstesna çalışmalardan bir tanesini yaptı ve başardı. Bizler AK Parti siyasi hareketi yalnızca neticeye bakmaz. İşin esası, sözümüzün doğruluğu, duruşumuzun milletin gönlünde ne kadar kabul edildiğidir. Kazanmak veya kaybetmek imtihan meselesidir. Millet bize o vazifeyi verirse ateşten gömlek giymiş gibi hissederiz. Aldığımız her vazifede o ruhla hareket ederiz. Siyasi hareketimizin merkezinde adalet ve ahlak arayışı var.” dedi.
“TOPRAĞINA AŞIK BİR MİLLETİZ”
Türkiye Cumhuriyeti’nin en zor dönemlerinden bir tanesine şahitlik ettiğimizi ifade eden Kandemir, “Askerlerimiz, genç kardeşlerimiz sınırın öteki tarafında canları pahasına biz burada huzurla kahvaltı yapabilelim diye mücadele veriyorlar. 

Bazı ülkeler bizim terörle olan mücadelemizi nasıl baltalarız onun telaşındalar. Buna rağmen çok güçlü bir liderle, büyük bir gayretle, milletçe bir mücadele veriyoruz. Böyle bir siyasi konjonktürde, bu kadar kesin bir liderlik ve cesaretle başka hiç kimse böyle bir kararı alamazdı. Biz millete aşık, vatanına, bayrağına, ezanına, toprağına aşık bir milletiz. Tam da içimizden böyle bir lider çıkardık. Çok kritik bir dönemde onun liderliğinde önce 15 Temmuz’da ülkemizi işgale gelenleri püskürttük. Şimdi hemen sınırımızda bir terör devlet kurma girişimini hamdolsun bertaraf edeceğiz.” dedi.


“ÇOK GÜÇLÜ BİR LİDERİMİZ VAR”
“Çok güçlü bir liderimiz var.” diyen Kandemir konuşmasının devamında, “

Liderimiz tüm dünyaya bir çağrı yaptı. Derdimiz öldürmek değil, yaşatmak. Böyle bir medeniyetin çocuklarıyız ama bize saldırıyorlar. Sınırdaki teşkilatlarımızla her gün konuşuyorum. Gözü dönmüş katil sürüsünü Allah’ın izniyle biz def ederiz. Bizim liderimizdeki cesaret, askerlerimizin Çanakkale ruhuyla bu millete kimse diz çöktüremeyecek. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Vatandaşlarımıza gidip gayemizin, mücadelemizin ne olduğunu iyi anlatmamız lazım. Sorumluluk almaz isek bu mücadeleyi eksik bırakmış oluruz. Recep Tayyip Erdoğan cesareti bizden aldığı ilhamla oluşan bir cesaret.” ifadelerini kullandı.
“BİZİM BİRLİĞİMİZ ÇOK DEĞERLİ”
Yaklaşan parti kongreleriyle ilgili konuşan Kandemir, “İlk günkü heyecanla göreceksiniz, kongrelerimizi bu heyecanla yapacağız. Hem genel hem yerel seçimlerde bu heyecanın milletimizdeki yansımasını göreceksiniz. Kongrelere gideceğiz. Rica ve istirhamım şu sizden. Bizim birliğimiz çok değerli.

Birbirimize sahip çıkacağız. Eksiğini araştıran değil, varsa eksiği tamamlayan, hatasını bulup afişe eden değil, varsa hata örten. Böyle bir teşkilat hukukunu bugüne kadar getirdik. Bundan sonra arttırarak devam ettirirsek kolay kolay diz çökmeyiz. En çetin mücadelelerin yapıldığı şu dönemlerde teşkilatlarımızın kendi içerisindeki eksiklikleri konuşmak yerine, sevgiyi, muhabbeti, kardeşliği çoğaltacak bir çalışma prensibi edinmesi lazım. Hamdolsun Tekirdağ’da bu var ve bunu arttırmamız gerekiyor.” İfadeleriyle konuşmasını noktaladı.
 

Kaynak: Kapaklı Bakış
Yorumlar (0)
banner80
Namaz Vakti 22 Kasım 2019
İmsak 06:29
Güneş 07:59
Öğle 13:01
İkindi 15:31
Akşam 17:53
Yatsı 19:17
banner81
13°
parçalı az bulutlu
banner82
banner83
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 11 21
2. Fenerbahçe 11 20
3. Trabzonspor 11 19
4. Alanyaspor 11 19
5. Başakşehir 11 19
6. Galatasaray 11 19
7. Malatyaspor 11 18
8. Beşiktaş 11 18
9. Gaziantep FK 11 15
10. Çaykur Rizespor 11 14
11. Göztepe 11 13
12. Konyaspor 11 13
13. Kasımpaşa 11 12
14. Denizlispor 11 11
15. Antalyaspor 11 11
16. Gençlerbirliği 11 10
17. Ankaragücü 11 9
18. Kayserispor 11 7
Takımlar O P
1. Hatayspor 11 21
2. Fatih Karagümrük 11 19
3. Ümraniye 11 18
4. Balıkesirspor 11 18
5. Akhisar Bld.Spor 11 18
6. Erzurum BB 11 18
7. Keçiörengücü 11 18
8. Bursaspor 11 17
9. Menemen Belediyespor 11 17
10. Altay 11 15
11. Adana Demirspor 11 12
12. İstanbulspor 11 12
13. Giresunspor 11 12
14. Boluspor 11 10
15. Osmanlıspor 11 10
16. Adanaspor 11 8
17. Altınordu 11 7
18. Eskişehirspor 11 1
Takımlar O P
1. Liverpool 12 34
2. Leicester City 12 26
3. Chelsea 12 26
4. Man City 12 25
5. Sheffield United 12 17
6. Arsenal 12 17
7. M. United 12 16
8. Wolverhampton 12 16
9. Bournemouth 12 16
10. Burnley 12 15
11. Brighton 12 15
12. Crystal Palace 12 15
13. Newcastle 12 15
14. Tottenham 12 14
15. Everton 12 14
16. West Ham 12 13
17. Aston Villa 12 11
18. Watford 12 8
19. Southampton 12 8
20. Norwich City 12 7
Takımlar O P
1. Barcelona 12 25
2. Real Madrid 12 25
3. Atletico Madrid 13 24
4. Sevilla 13 24
5. Real Sociedad 13 23
6. Athletic Bilbao 13 20
7. Getafe 13 20
8. Granada 13 20
9. Valencia 13 20
10. Osasuna 13 19
11. Villarreal 13 18
12. Levante 13 17
13. Real Valladolid 13 17
14. Deportivo Alaves 13 15
15. Eibar 13 15
16. Mallorca 13 14
17. Real Betis 13 13
18. Celta de Vigo 13 9
19. Espanyol 13 8
20. Leganés 13 6

Gelişmelerden Haberdar Olun

@