banner85

banner84

Kandemir, Kapaklı’da partililerle buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Kapaklı’da partililerle buluştu. Kandemir, seçimlerde elde ettikleri başarıdan dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ile AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel ve ekibini tebrik etti. AK Parti’nin belediyecilik anlayışının Kapaklı’da sokak sokak, hane hane insanların hissedeceğine inandığını ifade eden Kandemir kongre öncesi partililere birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Gündem 17.10.2019, 15:21 17.10.2019, 18:01 Bakış Haber Merkezi
Kandemir, Kapaklı’da partililerle buluştu

Kapaklı Bakış - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Kapaklı İlçe Başkanlığı tarafından İsmetpaşa Mahallesinde bir otelde düzenlenen kahvaltı programında partililerle bir araya geldi. Kahvaltıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel, diğer ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
“KAPAKLI’YA HOŞ GELDİNİZ”
Kahvaltının ardından ilk konuşmayı AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel gerçekleştirdi. Üçel selamlama konuşmasının ardından şu ifadeleri kullandı:

31 Mart seçimlerinin haklı gururuyla Teşkilat Başkanımız ve 11 ilçe başkanımızla toplanmış bulunmaktayız. 9 Ocak’ta size bir söz verdik ve sözümüzü tuttuk. Seçimlere çalışırken de bir slogan üretmiştik “Lider İlçe Kapaklı”. Bugün yapmış olduğunuz ziyaret bizim için çok anlamlı. İnşallah bundan sonra da çalışmalarımızla lider ilçe Kapaklı olacağız. Bunun sözünü veriyoruz. Kapaklı’ya hoş geldiniz diyorum.
“AK PARTİ BAYRAĞINI KAPAKLI BELEDİYESİ’NDEN İNDİRMEYECEĞİZ”
Üçel’in ardından konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ise konuşmasında, “Kapaklımıza hepiniz hoş geldiniz. İlçe başkanımızın ifade ettiği gibi Tekirdağ 11 ilçeden oluşuyor ve 11 ilçe arasında tüm seçimlerde lider ilçe olarak başarılara imza atmış bir ilçeyiz. 31 Mart’ta 7 dönemdir farklı partilerde kalmış olan bir belediyeyi sekizinci dönemde AK Parti ile yüzde 54 gibi bir oy başarısıyla tanıştırmış olmanın haklı gururunu yaşadık. 6 ayı tamamladık. Kısıtlı imkanlarımızla sınırsız hizmetler yapmaya, vatandaşımızı bizden beklediği ak belediyecilikle tanıştırmaya gayret ediyoruz. Bu anlamda sahada vatandaşımıza söz verdiğimiz gibi teşkilatımızla beraber gece gündüz hizmetinde olacağımızın sözünü verdik. Belediye kapısının tüm vatandaşlarımıza açık olacağını ifade ettik. Ayrım yapmadan herkesin belediye başkanı olacağımızı ve Kapaklı’da yaşayan 120 bin kişiye hizmet edeceğimizi ifade ettik. Bu bağlamda meclis üyelerimizle, başkan yardımcılarımızla elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. 6 ay içerisinde 8 defa Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Bakanlıklara taleplerimizi iletiyoruz. İnşallah Kapaklı’da bu kalan dört buçuk yıl içerisinde farkımızı ortaya koyacağız. AK Parti bayrağını Kapaklı Belediyesi’nden indirmeyeceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.


“BATI, TÜRKİYE’NİN BU COĞRAFYADAKİ GÜCÜNÜ GÖRMÜŞ OLACAK”
Çetin’in ardından kürsüye konuşmalarını yapmak üzere AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan geldi. Özcan konuşmasında, “AK Parti İl Başkanlığı olarak yeni yönetimimizle 5 buçuk aydır büyük bir gayret ve heyecanla mücadele ediyoruz. Sanki seçim varmış gibi gayret etmek için birbirimize söz verdik. İl istişare kurullarını gerçekleştirdik. Türkiye’de Tekirdağ en iyi oy oranını artıran il oldu. Yüzde 37’de yüzde 44’e çıkarmış olduk. Üç ilçe belediyesini kazanmış olduk. Allah izin verirse diğer ilçelerimizde ve büyükşehirde de bu başarıyı elde etmek istiyoruz. Türkiye’nin gündemini çok iyi takip ediyoruz. Barış Pınarı Harekatı’nda Mehmetçiğimiz kahramanlık sergiliyor. Elbette büyük başarıya imza atarak memleketlerine dönecekler. Ayaklarına taş değmesin. Büyük ve güçlü Türkiye bu coğrafyada çok kısa bir süre içerisinde kendi rüştünü ispat edecek. Batı, Türkiye’nin bu coğrafyadaki gücünü görmüş olacak. Bizler de kapımızın önünü iyi süpüreceğiz. Çok iyi çalışacağız. İnşallah Rabbimiz el birliğiyle bu başarıya ulaşmamızı nasip eder.” dedi.
“ÇALIŞMAK VE ÇABALAMAK ZORUNDAYIZ”
Kapaklı’ya gelen AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ise konuşmasında, “Mustafa Köse’ye vekalet, başkanıma da eşlik etmek için sizlerle birlikte oldum. Bölgeden sorumlu arkadaşımız Mustafa Köse ufak bir sağlık problemi nedeniyle aramızda olamadı. Mustafa Köse milletvekilimiz sizlere selamını getirdim. Son dönemde almış olduğunuz üstün başarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. 11 ilçeden ilk üçe girmek, üç ilçe içerisinde de birinci olmak çok önemli bir şey. Dünya ve Türkiye çok önemli bir süreçten geçiyor. Sosyal, ekonomik ve siyasal açıdan hararetli günlerin yaşandığı günlerden geçiyoruz. Böylesine bir dönemde hepimizin omzuna düşen yük de çok ağırlaşıyor. Bu dönemdeki sorumluluğumuz sadece bir sadece siyasal bir sorumluluk değil aynı zamanda tarihsel bir sorumluluktur. Bu sorumluluğun farkında olarak bizler teyakkuz halinde olmak zorundayız. Çalışmak ve çabalamak zorundayız. Görüyorum ki Kapaklı teşkilatı buna hazır.” ifadelerini kullandı.
ÇETİN VE ÜÇEL’İ TEBRİK ETTİ
Programda son konuşmayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir gerçekleştirdi. Partilileri selamlayarak konuşmasına başlayan Kandemir, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel ve ekibini tebrik etti. AK Parti’nin belediyecilik anlayışının Kapaklı’da sokak sokak, hane hane insanların hissedeceğine inandığını ifade eden Kandemir, “Değerli başkanımızın gayretiyle, ilçe başkanımızın ve ekibinin saha hakimiyetiyle Kapaklı tercihinin ne kadar doğru bir tercih olduğunu hissedecek. Tekirdağ hamdolsun Türkiye’de müstesna çalışmalardan bir tanesini yaptı ve başardı. Bizler AK Parti siyasi hareketi yalnızca neticeye bakmaz. İşin esası, sözümüzün doğruluğu, duruşumuzun milletin gönlünde ne kadar kabul edildiğidir. Kazanmak veya kaybetmek imtihan meselesidir. Millet bize o vazifeyi verirse ateşten gömlek giymiş gibi hissederiz. Aldığımız her vazifede o ruhla hareket ederiz. Siyasi hareketimizin merkezinde adalet ve ahlak arayışı var.” dedi.
“TOPRAĞINA AŞIK BİR MİLLETİZ”
Türkiye Cumhuriyeti’nin en zor dönemlerinden bir tanesine şahitlik ettiğimizi ifade eden Kandemir, “Askerlerimiz, genç kardeşlerimiz sınırın öteki tarafında canları pahasına biz burada huzurla kahvaltı yapabilelim diye mücadele veriyorlar. 

Bazı ülkeler bizim terörle olan mücadelemizi nasıl baltalarız onun telaşındalar. Buna rağmen çok güçlü bir liderle, büyük bir gayretle, milletçe bir mücadele veriyoruz. Böyle bir siyasi konjonktürde, bu kadar kesin bir liderlik ve cesaretle başka hiç kimse böyle bir kararı alamazdı. Biz millete aşık, vatanına, bayrağına, ezanına, toprağına aşık bir milletiz. Tam da içimizden böyle bir lider çıkardık. Çok kritik bir dönemde onun liderliğinde önce 15 Temmuz’da ülkemizi işgale gelenleri püskürttük. Şimdi hemen sınırımızda bir terör devlet kurma girişimini hamdolsun bertaraf edeceğiz.” dedi.


“ÇOK GÜÇLÜ BİR LİDERİMİZ VAR”
“Çok güçlü bir liderimiz var.” diyen Kandemir konuşmasının devamında, “

Liderimiz tüm dünyaya bir çağrı yaptı. Derdimiz öldürmek değil, yaşatmak. Böyle bir medeniyetin çocuklarıyız ama bize saldırıyorlar. Sınırdaki teşkilatlarımızla her gün konuşuyorum. Gözü dönmüş katil sürüsünü Allah’ın izniyle biz def ederiz. Bizim liderimizdeki cesaret, askerlerimizin Çanakkale ruhuyla bu millete kimse diz çöktüremeyecek. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Vatandaşlarımıza gidip gayemizin, mücadelemizin ne olduğunu iyi anlatmamız lazım. Sorumluluk almaz isek bu mücadeleyi eksik bırakmış oluruz. Recep Tayyip Erdoğan cesareti bizden aldığı ilhamla oluşan bir cesaret.” ifadelerini kullandı.
“BİZİM BİRLİĞİMİZ ÇOK DEĞERLİ”
Yaklaşan parti kongreleriyle ilgili konuşan Kandemir, “İlk günkü heyecanla göreceksiniz, kongrelerimizi bu heyecanla yapacağız. Hem genel hem yerel seçimlerde bu heyecanın milletimizdeki yansımasını göreceksiniz. Kongrelere gideceğiz. Rica ve istirhamım şu sizden. Bizim birliğimiz çok değerli.

Birbirimize sahip çıkacağız. Eksiğini araştıran değil, varsa eksiği tamamlayan, hatasını bulup afişe eden değil, varsa hata örten. Böyle bir teşkilat hukukunu bugüne kadar getirdik. Bundan sonra arttırarak devam ettirirsek kolay kolay diz çökmeyiz. En çetin mücadelelerin yapıldığı şu dönemlerde teşkilatlarımızın kendi içerisindeki eksiklikleri konuşmak yerine, sevgiyi, muhabbeti, kardeşliği çoğaltacak bir çalışma prensibi edinmesi lazım. Hamdolsun Tekirdağ’da bu var ve bunu arttırmamız gerekiyor.” İfadeleriyle konuşmasını noktaladı.
 

Kaynak: Kapaklı Bakış
Yorumlar (0)
banner80
Namaz Vakti 16 Temmuz 2020
İmsak 03:50
Güneş 05:44
Öğle 13:21
İkindi 17:19
Akşam 20:48
Yatsı 22:33
banner81
15°
açık
banner82
banner83
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 32 66
2. Trabzonspor 32 62
3. Sivasspor 32 57
4. Beşiktaş 32 56
5. Galatasaray 32 52
6. Alanyaspor 32 51
7. Fenerbahçe 32 50
8. Gaziantep FK 32 42
9. Antalyaspor 32 41
10. Göztepe 32 39
11. Kasımpaşa 32 39
12. Gençlerbirliği 32 36
13. Denizlispor 32 35
14. Konyaspor 32 33
15. Malatyaspor 32 32
16. Çaykur Rizespor 32 32
17. Kayserispor 32 32
18. Ankaragücü 32 29
Takımlar O P
1. Hatayspor 33 63
2. Erzurum BB 33 59
3. Adana Demirspor 33 58
4. Akhisar Bld.Spor 33 57
5. Bursaspor 33 56
6. Fatih Karagümrük 33 53
7. Altay 33 51
8. Keçiörengücü 33 47
9. Ümraniye 33 44
10. Giresunspor 33 44
11. Menemen Belediyespor 33 43
12. İstanbulspor 33 40
13. Balıkesirspor 33 38
14. Altınordu 33 36
15. Boluspor 33 30
16. Osmanlıspor 33 27
17. Adanaspor 33 21
18. Eskişehirspor 33 12
Takımlar O P
1. Liverpool 35 93
2. Man City 35 72
3. Chelsea 35 60
4. Leicester City 35 59
5. M. United 34 58
6. Wolverhampton 35 55
7. Sheffield United 35 54
8. Tottenham 35 52
9. Arsenal 35 50
10. Burnley 35 50
11. Everton 35 45
12. Southampton 34 44
13. Newcastle 35 43
14. Crystal Palace 35 42
15. Brighton 35 36
16. West Ham 35 34
17. Watford 35 34
18. Bournemouth 35 31
19. Aston Villa 35 30
20. Norwich City 35 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 35 80
2. Barcelona 36 79
3. Atletico Madrid 36 66
4. Sevilla 36 66
5. Villarreal 36 57
6. Getafe 36 54
7. Real Sociedad 36 54
8. Athletic Bilbao 36 51
9. Valencia 36 50
10. Granada 35 50
11. Osasuna 36 48
12. Levante 36 43
13. Real Betis 36 41
14. Real Valladolid 36 39
15. Eibar 36 39
16. Celta de Vigo 36 36
17. Deportivo Alaves 36 36
18. Leganés 36 32
19. Mallorca 36 32
20. Espanyol 36 24

Gelişmelerden Haberdar Olun

@